Persoon Paard Ploeg Type Kaart Datum Wedstrijd Competitie
/ Chorguinia san bladi EQUI VALANT paard 22/05/2022 CH N 704 Destelbergen Beker van België
/ Gloss Ball Team NeXT paard 09/04/2022 CH N 702 Tielt BK Divisie 2
Antheunis Valerie / Mixed Team 3 keuring 08/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 1
Binnemans Harry / EQUI VALANT speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 2
Boeckmans Matheo / Goldsmith Stables pony speler 25/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 2
BOUGHANEM Allan / Mixed Team 3 speler 21/05/2022 CH N 704 Destelbergen BK Divisie 1
BOUGHANEM Allan / Mixed Team 3 speler 25/06/2022 CH N 706 Grote Brogel BK Divisie 1
BOUGHANEM Allan / Mixed Team 3 speler 03/09/2022 CH N 705 Dilbeek BK Divisie 1
Buyle Tazanna / GTC paard keuring 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
Cool Robin / 't Hoefijzer coach 07/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 1
Cool Robin / Caramel keuring 10/07/2022 CH N 707 Assenede Beker van België
Coppens Cisse / Goldsmith Stables shet speler 24/09/2022 CH N 710 Destelbergen Shetties
De Coster Siemen / Caballus 1 speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
De Coster Siemen / Caballus 1 speler 25/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 1
De Pauw Bjorn / 't Hoefijzer L' Arboc speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 2
Denutte Louis / Mixed Team 3 speler 24/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 1
Dierickx Davy / Goldsmith Stables paard speler 09/04/2022 CH N 702 Tielt BK Divisie 2
Dierickx Kenny / Mixed Team 3 keuring 08/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 1
Dini Joachim / Team NeXT keuring 02/04/2022 CH N 701 Ghlin BK Divisie 2
Dini Joachim / Team NeXT speler 09/04/2022 CH N 702 Tielt BK Divisie 2
Dini Joachim / Team NeXT keuring 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 2
Dini Joachim / Team NeXT speler 10/07/2022 CH N 707 Assenede Beker van België
Duranteau Jérôme / Credimus keuring 21/05/2022 CH N 704 Destelbergen BK Divisie 1
Goldsmith Natasha / GTC paard speler 07/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 1
Goldsmith Natasha / GTC paard speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
Malet Benoit / GTC paard coach 10/07/2022 CH N 707 Assenede Beker van België
Marlard Gaetan / EQUI VALANT speler 25/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 2
Moeraert Margo / Goldsmith Stables paard speler 08/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 2
Moernaut Silke / Ladies Team Seven keuring 04/09/2022 CH N 705 Dilbeek Beker van België
Taisnes Jayson / Credimus speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
Taisnes Jayson / Credimus speler 25/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 1
Van Gucht Nina / Ladies Team Seven keuring 08/05/2022 CH N 703 Buggenhout BK Divisie 2
Van Gucht Nina / Ladies Team Seven keuring 30/07/2022 CH N 708 Diepenbeek BK Divisie 2
Van Herreweghe Axel / 't Hoefijzer speler 10/04/2022 CH N 702 Tielt BK Divisie 1
Van Hoye Britt / 't Hoefijzer L' Arboc keuring 09/04/2022 CH N 702 Tielt BK Divisie 2
Van Praet Claudio / Caramel keuring 10/07/2022 CH N 707 Assenede Beker van België
Van Severen Anton / Caramel speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
Van Troys Louis-Philippe / Caramel keuring 10/07/2022 CH N 707 Assenede Beker van België
Vanneste Michael / Credimus speler 09/07/2022 CH N 707 Assenede BK Divisie 1
Verheyen Piet / Team NeXT coach 21/05/2022 CH N 704 Destelbergen BK Divisie 2
Verheyen Piet / Team NeXT coach 24/09/2022 CH N 710 Destelbergen BK Divisie 2
Verhoeven Raoul / Credimus keuring 26/06/2022 CH N 706 Grote Brogel Beker van België
Vrijdag Bram / Caballus 1 keuring 26/06/2022 CH N 706 Grote Brogel Beker van België
KBRSF/FRBSE - Paardensport Vlaanderen - LEWB - Creating Belgian horsepower together