Wedstrijd - Dag
Uur Competitie Ploeg 1 Score ploeg 1 Ploeg 2 Score ploeg 2
CH N 701 Ghlin - zaterdag 02/04/2022
10:30 Shetties Little Equi Valant 2 1 Little Equi Valant 1 5
11:30 Shetties Caballus Kids2 3 Caballus Kids1 7
12:30 BK Divisie 2 Team NeXT 9 't Hoefijzer L' Arboc 3
13:30 BK Divisie 1 Caramel 10 Credimus 3
14:30 BK Divisie 2 EQUI VALANT 6 Flying Monkey's 0
15:30 BK Divisie 1 't Hoefijzer 12 Caballus 1 3
16:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables paard 6 Caballus 2 0
17:30 BK Divisie 1 GTC paard 2 Mixed Team 3 2
18:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables pony 6 Ladies Team Seven 2
CH N 701 Ghlin - zondag 03/04/2022
09:00 Shetties Goldsmith Stables shet 5 Caballus Kids1 6
10:00 Shetties Little Equi Valant 2 9 Caballus Kids2 2
11:00 BK Divisie 2 Goldsmith Stables paard 11 Flying Monkey's 1
12:00 BK Divisie 1 GTC paard 6 Caballus 1 5
13:00 BK Divisie 2 't Hoefijzer L' Arboc 5 Ladies Team Seven 3
14:00 BK Divisie 1 Credimus 4 Mixed Team 3 10
15:00 BK Divisie 2 Goldsmith Stables pony 7 Caballus 2 0
16:00 BK Divisie 1 Caramel 5 't Hoefijzer 10
CH N 702 Tielt - zaterdag 09/04/2022
10:30 Shetties Little Equi Valant 2 6 Goldsmith Stables shet 10
11:30 Shetties Caballus Kids2 0 Little Equi Valant 1 13
12:30 BK Divisie 2 Ladies Team Seven 5 Caballus 2 2
13:30 BK Divisie 1 't Hoefijzer 11 Credimus 4
14:30 BK Divisie 2 't Hoefijzer L' Arboc 2 EQUI VALANT 6
15:30 BK Divisie 1 GTC paard 2 Caramel 16
16:30 BK Divisie 2 Flying Monkey's 3 Goldsmith Stables pony 8
17:30 BK Divisie 1 Caballus 1 4 Mixed Team 3 9
18:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables paard 6 Team NeXT (forfait) 3
CH N 702 Tielt - zondag 10/04/2022
09:00 Shetties Goldsmith Stables shet 7 Little Equi Valant 1 11
10:00 Shetties Little Equi Valant 2 3 Caballus Kids1 7
11:00 BK Divisie 2 Ladies Team Seven 5 EQUI VALANT 2
12:00 BK Divisie 1 GTC paard 11 Credimus 5
13:00 BK Divisie 2 Goldsmith Stables paard 5 't Hoefijzer L' Arboc 2
14:00 BK Divisie 1 Caramel 14 Caballus 1 3
15:00 BK Divisie 2 Goldsmith Stables pony 5 Team NeXT 8
16:00 BK Divisie 1 Mixed Team 3 9 't Hoefijzer 7
17:00 BK Divisie 2 Caballus 2 8 Flying Monkey's 2
CH N 703 Buggenhout - zaterdag 07/05/2022
10:30 Shetties Little Equi Valant 1 14 Caballus Kids1 6
11:30 Shetties Caballus Kids2 0 Goldsmith Stables shet 7
12:30 BK Divisie 2 Flying Monkey's 1 Ladies Team Seven 9
13:30 BK Divisie 1 Credimus 11 Caballus 1 6
14:30 BK Divisie 2 Team NeXT 15 Caballus 2 0
15:30 BK Divisie 1 Caramel 7 Mixed Team 3 4
16:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables paard 6 EQUI VALANT 3
17:30 BK Divisie 1 GTC paard 5 't Hoefijzer 10
18:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables pony 6 't Hoefijzer L' Arboc 4
CH N 703 Buggenhout - zondag 08/05/2022
09:00 Shetties Caballus Kids2 1 Caballus Kids1 9
10:00 Shetties Little Equi Valant 2 1 Little Equi Valant 1 11
11:00 BK Divisie 2 EQUI VALANT 5 Goldsmith Stables pony 6
12:00 BK Divisie 1 Caballus 1 3 't Hoefijzer 12
13:00 BK Divisie 2 Ladies Team Seven 4 Goldsmith Stables paard 8
14:00 BK Divisie 1 GTC paard 3 Mixed Team 3 3
15:00 BK Divisie 2 Team NeXT 15 Flying Monkey's 0
16:00 BK Divisie 1 Credimus 5 Caramel 13
17:00 BK Divisie 2 't Hoefijzer L' Arboc 9 Caballus 2 0
CH N 704 Destelbergen - vrijdag 20/05/2022
20:30 BK Divisie 2 Team NeXT 6 EQUI VALANT 4
CH N 704 Destelbergen - zaterdag 21/05/2022
10:30 Shetties Little Equi Valant 2 16 Caballus Kids2 1
11:30 Shetties Goldsmith Stables shet 7 Caballus Kids1 10
12:30 BK Divisie 2 Caballus 2 0 EQUI VALANT 7
13:30 BK Divisie 1 GTC paard 6 Caballus 1 6
14:30 BK Divisie 2 Flying Monkey's 3 't Hoefijzer L' Arboc 9
15:30 BK Divisie 1 Caramel 7 't Hoefijzer 5
16:30 BK Divisie 2 Goldsmith Stables pony 7 Goldsmith Stables paard 7
17:30 BK Divisie 1 Credimus 5 Mixed Team 3 10
18:30 BK Divisie 2 Team NeXT 4 Ladies Team Seven 5
CH N 704 Destelbergen - zondag 22/05/2022
11:00 Beker van België Caballus 1 9 't Hoefijzer L' Arboc 3
12:00 Beker van België Team NeXT 13 Caballus 2 1
13:00 Beker van België Credimus 13 Flying Monkey's 1
14:00 Beker van België Ladies Team Seven 2 Mixed Team 3 11
15:00 Beker van België 't Hoefijzer 12 Goldsmith Stables paard 3
16:00 Beker van België Goldsmith Stables pony 7 EQUI VALANT 10
17:00 Beker van België GTC paard 6 Caramel 8
KBRSF/FRBSE - Paardensport Vlaanderen - LEWB - Creating Belgian horsepower together